Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі

Вітання!

Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі на кафедру військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника наступний:

✅ Громадяни, які мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра та виявили бажання проходити військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу подають такі документи:

• заяву встановленої форми на ім’я голови відбіркової комісії;
• копію посвідчення про приписку до призовної дільниці (для осіб чоловічої статі);
• копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (при собі мати оригінал);
• копію паспорта громадянина України з додатком (при собі мати оригінал);
• копію документа про вищу освіту та додатка до нього (при наявності), або довідка з місця навчання про здобування освіти;
• дві кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

⠀ Копії документу, що посвідчує особу та громадянство, військового квитка (посвідчення про приписку) не підлягають засвідченню.
Копії документів без пред’явлення оригіналів не приймаються.