Інтерактивний стрілецький лазерний тир

Вітаємо!

Хочемо розповісти вам про інтерактивний лазерний тир «Захиснику Вітчизни», котрий функціонує на Кафедрі військової підготовки ПНУ ім. В. Стефаника.

Даний тир — це програмно-апаратний комплекс, за допомогою якого викладач може ефективно формувати у своїх учнів навички прицільної стрільби зі стрілецької зброї.

Розробники програмного забезпечення, спираючись на багатий досвід в створенні інтерактивних лазерних комплексів, винайшли продукт, в який увійшли всі кращі напрацювання в даній області.

В інтерактивний стрілецький комплекс входить набір вправ для базової вогневої підготовки, тренування швидкості реакції і точності влучень. Завдяки цим вправам студенти нашої кафедри мають можливість відпрацювати стрілецькі навички у безпечних умовах.