Спеціальності КВП ПНУ

⠀Навчання на кафедрі військової підготовки здійснюється за такими військово-обліковими спеціальностями:

🇺🇦 Організація морально-психологічного забезпечення;
– психологи;
– психоаналітики;
– заступники командирів підрозділу по морально-психологічному забезпеченню.

⠀Робота військового психолога спрямована на підвищення ефективності діяльності військовослужбовців підтримання їх психологічної стійкості і морально-психологічного стану.

🇺🇦 Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем:
– зв`язківці;
– штабна робота;
– програмування, інформаційна безпека;
– робота з ПК та технікою;
– кібервійська.

⠀Поступивши на цю спеціальність ви пройдете такі курси як основи кібербезпеки, моделювання мереж і курс по зв`язку, також ви набудете навичок з аналізу та роботою з великими обсягами даних, зокрема реляційними базами даних.

🇺🇦 Експлуатація та ремонт автомобільної техніки та їх аналогів машин:
⠀Отримавши дану спеціальність ви здобудете вміння з організації експлуатації, зберігання, технічного обслуговування (огляду) та ремонту військової автомобільної техніки, а також сформуєте практичні навички у використанні засобів технічного обслуговування (огляду) та ремонту.

🇺🇦 Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті:
– система логістики, матеріально-технічне забезпечення;
– офіцери автомобільних служб підрозділу.

⠀Отримавши дану військово-облікову спеціальність ви будете керувати автомобільними підрозділами ЗСУ, прокладати логістичні ланцюги забезпечення та займатись контролем справності автомобільної техніки у своєму підрозділі.