Відомі студенти КВП: Віталія Скиданович

Кафедра військової підготовки ПНУ пишається своїми студентами, тому ми продовжуємо розповідати вам про найвідоміших з них.

Для Віталії Скиданович вступ до армії — дитяча мрія, яка стала ціллю, успішно досягнутою.

Віталія в 2018 році стала однією із перших випускниць КВП ПНУ, навчалася на військового психолога.

Наразі Віталія Скиданович займає посаду заступника командира самохідної артилерійської батареї з морально-психологічного забезпечення.

Цікаво, що серед принципів, котрі допомогли досягнути бажаного, Віталія виділила наступні:

📌 “Навіть, коли кажуть про те, що гендерна рівність є, насправді — немає. Жінці треба завжди доказувати, що вона може стояти на рівні з чоловіками”

📌 “Спершу ти працюєш на ім’я, а потім ім’я працює на тебе”

📌 “Про себе треба заявити”

📌 “Стояти на своєму до кінця”

З приводу очікувань, то Віталія повідомляє: “очікування з реальністю не співпадають ніколи. Тому що ти робиш спершу певні висновки по досвіду інших людей, а коли в ходиш в середовище і втягуєшся в службу — у тебе формується власний досвід, який майже наперекір іде з тим, що казали інші. Служба стає твоїм життям”.

Як повідомляє дівчина, саме впертість, самовпевненість та трудоголізм допомогли їй досягнути бажаного.

Дякуємо за увагу!