На КВП ПНУ ім. В. Стефаника провели тренінг з психології на тему “Вплив стресу на психологічний стан військовослужбовця”

З студентами першого курсу кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника був проведений тренінг по психології. Піднімалася надзвичайно важлива в наш час тема “Вплив стресу на психологічний стан військовослужбовця”.

Тренінг складався з двох частин: теоретичної та практичної. В першій частині було розглянуто такі запитання:
– чинники появи стресу;
– розвиток стресостійкості;
– відновлення форми після стресу;
– етапи становлення воїна.
В практичній частині особливу увагу приділили технікам для стабілізації  фізіологічних відчуттів в тілі.

Всі студенти були залучені в процес і брали активну участь в дискусії. Висловлюємо подяку лекторам Чаплинській Наталії та Герасимів Галині за таку цікаву та інформативну доповідь.