На кафедрі військової підготовки ПНУ ім. В. Стефаника у студентів 1 курсу тривають комплексні практичні заняття

На кафедрі військової підготовки ПНУ ім. В. Стефаника у студентів 1-го курсу тривають Комплексні практичні заняття (КПЗ). Зміст комплексних практичних занять складає тактична, розвідувальна, психологічна підготовка, військова топографія, військово-медична, вогнева, стройова підготовка, статути Збройних Сил України та їх практичне застосування.

Науково-педагогічні працівники кафедри військової підготовки, а також запрошені інструктори  навчають студентів майстерно володіти зброєю та вміло застосовувати її у різних видах бою; у складі дрібних груп пересуватися на місцевості перебіжками, переповзанням, долати загородження, перешкоди і зони зараження, підтримувати вогнем один одного, вчасно виявляти та уражати противника першим пострілом; застосовувати ручні та протитанкові гранати, орієнтуватися на місцевості та рухатися за азимутами; надавати першу медичну допомогу собі та ближньому, евакуювати поранених з поля бою; чітко і правильно виконувати стройові прийоми без зброї та зі зброєю, злагоджено діяти у складі підрозділів; практично виконувати вимоги статутів у повсякденному житті.

Студенти з неабиякою ініціативою та наполегливістю підходять до поставлених задач та вдало з ними справляються.