Опанування військової справи

Вітання!

Вступ на Кафедру військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника є чудовою можливістю для здобуття нових вмінь та освоєння важливої військової спеціальності. Це не лише шанс отримати знання, що допоможуть у майбутньому професійному житті, але й можливість розвинути лідерські якості, навчитися працювати в команді та підвищити свою дисциплінованість.

Опанування військової справи під час навчання відкриває перед студентами нові горизонти. Вони здобувають практичні навички, які можуть бути корисними в будь-якій сфері діяльності. Крім того, військова підготовка формує сильний характер, відповідальність та витривалість, що є незамінними якостями для успішної кар’єри.

У сучасних умовах, коли знання з військової справи набувають особливої актуальності, вступ на КВП стає важливим кроком для кожного студента, який прагне бути готовим до будь-яких викликів і зробити вагомий внесок у захист своєї країни.

Прийом документів на Кафедру військової підготовки триватиме до 2 жовтня 2024.

Ми чекаємо саме на вас!