Чому КВП ПНУ саме для вас?

Вітання!

Ви завжди відчували глибоку повагу до військової служби та розуміли важливість підготовки висококваліфікованих офіцерів для захисту нашої Батьківщини?

Тоді вступ на Кафедру військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника може стати для вас важливим кроком у реалізації вашої мети ❗️

✅ На КВП ПНУ ви можете здобути знання та навички, що відповідають сучасним стандартам військової підготовки.

✅ Навчання на Кафедрі дозволить розвинути дисципліну та порядок, що є основними принципами військової служби, ви отримаєте нові знання в галузі військової стратегії, тактики та управління.

✅ Теперішні виклики вимагають високого рівня підготовки та професіоналізму від кожного військовослужбовця, а Кафедра готова докласти всіх зусиль, щоб ви стали професіоналом.

✅ Для вас військова служба — це не тільки обов’язок, але й покликання, тоді Кафедра військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника надасть всі необхідні знання та навички для успішної служби та кар’єрного зростання у військовій сфері.

Вступ на цю кафедру є важливим етапом та можливістю на шляху до здійснення моїх професійних та особистих цілей.

Ми чекаємо саме на вас!
Слава Україні!