Сучасні жінки у війську

Кафедра продовжує співпрацю із Івано-Франківським осередком Ліги студентів АПУ в межах проєкту Case Club 2.0.

Сьогодні до вас із підбіркою незламних і крутих людей: наші жінки-військові, які показали багатьом свою витримку, силу духу та наполегливість.

📌 Євгенія Емеральд — снайперка, яка з перших днів повномасштабної війни стала до лав ЗСУ і активно боронила країну від нищівного ворога.

Євгенія, з позивним Жанна д‘Арк, зустріла на полі бою майбутнього чоловіка з яким і побралась просто на передовій. Тепер вона чекає дитину і не припиняє допомагати армії, волонтерити.

📌 Оксана Рубаняк — 19-річна кулеметниця з Івано-Франківська, якою захоплюються всі.

Від початку вторгнення вступила до лав ТРО, а від травня 2022 служить у ЗСУ; зовсім недавно написала книгу «Назустріч смерті».
«Мій позивний — Ксена. Мені придумали хлопці цей позивний», — пригадує Оксана.

📌 Катерина Поліщук — парамедик-доброволець, яка пережила страшне пекло полону і змогла повернутися незламною.
Всім відома як «Пташка», що піднімала бойовий дух своїм побратимам піснями та колисковими.

Про кожну з них можна говорити вічність, про них писатимуть книги та зніматимуть фільми. А ще про сотні тих, кого ми не маємо змоги зараз згадати, проте вони боронять наш сон та лікують душі своєю хоробрістю та прикладом.

Ці жінки стали справжніми символами жіночої «мужності», довівши: у війську місце не тільки чоловікам.

Дякуємо за увагу!