Увага! КВП ПНУ ім. В. Стефаника розпочинає третій етап набору громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу

Шановні абітурієнти! Хочемо проінформувати Вас, що ми розпочинаємо третій етап набору громадян України на кафедру військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника за програмою підготовки офіцерів запасу, який триватиме до 21 жовтня!

Навчаючись на кафедрі Ви зможете отримати:
– обрану Вами військово-облікову спеціальність;
– первинне офіцерське звання “молодший лейтенант запасу”;
– професійні водійські права категорії С;
– можливість працевлаштування у ЗСУ, а також у будь-яких силових структурах України та інших громадських та державних установах.

Навчання на кафедрі проводиться методом “військового дня” (один раз на тиждень) протягом двох років. Також навчання на кафедрі військової підготовки є комплексним, та включає такі напрямки підготовки для всіх військово-облікових спеціальностей, як:
– тактична підготовка;
– стрілецька зброя та вогнева підготовка;
– тактична медицина;
– організація методики роботи з особовим складом, та ін.

Завершується навчання здачею випускного іспиту, та складанням Військової присяги на вірність українському народові.

Детальніше про умови вступу та вступні іспити, Ви зможете дізнатися в нашій презентації!