На кафедрі військової підготовки ПНУ ім. В. Стефаника триває набір за програмою підготовки офіцерів запасу

Шановні абітурієнти! Хочемо проінформувати Вас, що у нас триває набір громадян України на кафедру військової підготовки Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника за програмою підготовки офіцерів запасу.

Навчаючись на кафедрі Ви зможете отримати:
– обрану Вами військово-облікову спеціальність;
– первинне офіцерське звання “молодший лейтенант запасу”;
– професійні водійські права категорії С;
– можливість працевлаштування у ЗСУ, а також у будь-яких силових структурах України та інших громадських та державних установах.

Навчання на кафедрі проводиться методом “військового дня” (один раз на тиждень) протягом двох років. Також навчання на кафедрі військової підготовки є комплексним, та включає такі напрямки підготовки для всіх військово-облікових спеціальностей, як:
– тактична підготовка;
– стрілецька зброя та вогнева підготовка;
– тактична медицина;
– організація методики роботи з особовим складом, та ін.

Завершується навчання здачею випускного іспиту, та складанням Військової присяги на вірність українському народові.

Детальніше про умови вступу, вступні іспити, Ви зможете дізнатися нище: