Для студентів 1 курсу кафедри військової підготовки спеціальності “Соціальна психологія” було проведено онлайн-тренінг на тему «Самоефективність на максимум»

Минулого тижня, в рамках науково-педагогічної практики магістрів-психологів спільно з доцентом кафедри соціальної психології Олександрою Гринчук, було проведено онлайн-тренінг для студентів 1 курсу кафедри військової підготовки, спеціальності “Соціальна психологія” на тему «Самоефективність на максимум».

Метою тренінгу було:
-самодослідження та саморефлексія особистісних проблемних зон;
-формування позитивного образу «Я» на основі самосприйняття ;
-активізація внутрішнього потенціалу і мотивації саморозвитку особистості та підвищенння впевненості у власній професійній здатності.

Учасники активно включились у роботу над завданнями тренінгу, аналізували власний потенціал розвитку та мотивацію до змін, рефлексували, активно надавали зворотній зв’язок.

P.S. Результатом заняття задоволені і учасники і тренер. Мета тренігу – досягнута, завдання – виконані.