Викладачі кафедри військової підготовки вітають студентів з міжнародним Днем студента!

Дорогі наші студенти! Вітаємо Вас з міжнародним Днем студента!

Нам приємно спостерігати за Вашими досягненнями та кожного разу переконуватися, що до нашого університету, до нашої кафедри поступають найкращі! Ми щиро радіємо кожному Вашому успіху, кожній Вашій творчій та креативній ідеї, яку ми віримо, що Ви обов’язково втілите в життя, а ми викладачі кафедри, завжди Вас у цьому підтримаємо та допоможемо.

Бажаємо усім студентам, щоб всі Ваші старання і зусилля завжди приносили Вам бажаний результат. Успіхів у навчанні, в подальшій роботі та в усіх починаннях. Будьте наполегливими, не зупиняйтеся на пів дорозі та ніколи не втрачайте віру в себе, тоді у Вас обов’язково все получиться!

Ми пишаємося Вами!

З повагою, викладачі кафедри військової підготовки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!